3 élű keményfém alumínium sarokmaró - hosszított HRC50 Ø8-8D-35C-100L
Kód: SH-A3-HRC50-O8-8D-35C-100LTermék részletes leírása
3 élű sarkos keményfém maró (Puha fémhez)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sarkos tömör keményfém marók - Puha fémhez |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Puha fém/Műanyag/Egyéb |
| Típus: | Sarkos |
| Termékcsalád: | ECONOMY |
| HRC: | HRC50 |
| Dolgozó átmérő (Ø): | 8 mm |
| Élek száma: | 3 |
| Befogási átmérő D ⌀ (mm): | 8 mm |
| Munkahossz (C): | 35 mm |
| Teljes hossz (L): | 100 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
