TGY-S-A3-HRC55-Ø8-8D-20C-60L-ALU / 3 élű sarkos keményfém maró (Puha fémhez)
Kód: TGY-S-A3-HRC55-O8-8D-20C-60L-ALUTermék részletes leírása
3 élű sarkos keményfém maró (Puha fémhez)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sarkos tömör keményfém marók - Puha fémhez |
|---|---|
| Súly: | 0.038 kg |
| Alkalmazási terület: | Puha fém/Műanyag/Egyéb |
| Típus: | Sarkos |
| Termékcsalád: | QUALITY |
| HRC: | HRC55 |
| Dolgozó átmérő (Ø): | 8 mm |
| Élek száma: | 3 |
| Befogási átmérő D ⌀ (mm): | 8 mm |
| Munkahossz (C): | 20 mm |
| Teljes hossz (L): | 60 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
