4 élű keményfém sarokmaró HRC70 Ø1.5-4D-4C-50L
Kód: S-K4-HRC70-1.5-4D-4C-50LTermék részletes leírása
4 élű sarkos keményfém maró (Kemény fémhez)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sarkos tömör keményfém marók - Acélhoz |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Acél/Kemény fém |
| Típus: | Sarkos |
| Termékcsalád: | ECONOMY |
| HRC: | HRC70 |
| Dolgozó átmérő (Ø): | 1.5 mm |
| Élek száma: | 4 |
| Befogási átmérő D ⌀ (mm): | 4 mm |
| Munkahossz (C): | 4 mm |
| Teljes hossz (L): | 50 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
