TGB-S-K6-HRC58-Ø10-10D-25C-75L-BLACK / 6 élű sarkos keményfém maró (Kemény fémhez)
Kód: TGB-S-K6-HRC58-O10-10D-25C-75L-BLACKTermék részletes leírása
6 élű sarkos keményfém maró (Kemény fémhez)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sarkos tömör keményfém marók - Acélhoz |
|---|---|
| Súly: | 0.08 kg |
| Alkalmazási terület: | Acél/Kemény fém |
| Típus: | Sarkos |
| Termékcsalád: | QUALITY |
| HRC: | HRC58 |
| Dolgozó átmérő (Ø): | 10 mm |
| Élek száma: | 6 |
| Befogási átmérő D ⌀ (mm): | 10 mm |
| Munkahossz (C): | 25 mm |
| Teljes hossz (L): | 75 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
