3 élű keményfém aluminium sarokmaró - hosszított HRC50 Ø5-5D-20C-75L
Kód: SH-A3-HRC50-5-5D-20C-75LTermék részletes leírása
3 élű sarkos keményfém maró (Puha fémhez)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sarkos tömör keményfém marók - Puha fémhez |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Puha fém/Műanyag/Egyéb |
| Típus: | Sarkos |
| Termékcsalád: | ECONOMY |
| HRC: | HRC50 |
| Dolgozó átmérő (Ø): | 5 mm |
| Élek száma: | 3 |
| Befogási átmérő D ⌀ (mm): | 5 mm |
| Munkahossz (C): | 20 mm |
| Teljes hossz (L): | 75 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
