TGB-T-K4-HRC58-Ø6R1.0-6D-15C-50L-BLACK / 4 élű tórusz keményfém maró (Kemény fémhez)
Kód: TGB-T-K4-HRC58-O6R1.0-6D-15C-50L-BLACKTermék részletes leírása
4 élű tórusz keményfém maró (Kemény fémhez)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tórusz tömör keményfém marók - Acélhoz |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Acél/Kemény fém |
| Típus: | Tórusz |
| Termékcsalád: | QUALITY |
| HRC: | HRC58 |
| Dolgozó átmérő (Ø): | 6 mm |
| Élek száma: | 4 |
| Sarokrádiusz: | 1.0 |
| Befogási átmérő D ⌀ (mm): | 6 mm |
| Munkahossz (C): | 15 mm |
| Teljes hossz (L): | 50 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
